Gizlilik

Reklam Tanıtım Organizasyon Ltd. Şirketi -kısaca aşağıda Cemka olarak anılmaktadır - www.CarPuzz.com web sitesinin -site- tüm telif haklarına sahiptir. Cemka siteyi ziyaret edenlerin gizliliğini ve güvenliğini korumayı prensip edinmiştir. Gizlilik ve güvenlik konusunda aşağıdaki hususlara özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

* Sitede gerçekleştirilen tüm veri alışverişi 128 bit Güvenlik sertifikasi ile korununan veri tabanı alanlarından gerçekleştirilmektedir. Kredi Kartı bilgileriniz Carpuzz.com yöneticileri de dahil olmak üzere kimse tarafından takip edilemez ve görülemez.

* Kredi Karti bilgilerinizi girerken web tarayicinizin sağ alt köşesinde "Explorer" için "Netscape" için işaretini gördüğünüzden emin olun. Bu işaret sitenin CarPuzz.com'a ait olduğunu gösterir ve çift tıklanıldığında "Issued to:www.carpuzz.com, Issued by: Comodo Class 3 Security Services" ibareli pencere çıkacaktır.

* Carpuzz.com'un hiç bir üyeye e-mail yolu ile şifre sormadığını ve üye işlemleri yaptırmadığını unutmayın.

* Otomatik olarak toplanan kişisel olmayan bilgi: Cemka sitenin trafik yoğunluğu, üye adedi, satış datayları gibi kişisel olmayan bilgilerini sponsorlarıyla veya saygın üçüncü kişilerle paylaşabilir, kendi bünyesinde kullanabilir.

* Kişisel Bilgiler: Cemka hiçbir vesile ile üyelerinin, ehliyet ve T.C kimlik numarasını üçüncü şahıslara vermeyeceğini garanti eder. Cemka, üyelerinin e-posta adreslerini, ve diğer kişisel bilgilerini şartnamede dahilindeki onayı dışında (Bakınız Şartname Madde 13) hiçbir kuruma ve şahısa veremez.

* Site de diğer sitelere ( sponsorlar, vb.) bağlantılar bulunabilir. Carpuzz.com bu sitelerin içeriğinden, gizlilik ve güvenlik politikalarından sorumlu değildir.

Icon